Marketingový manažér

RUDOLF JELÍNEK Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Zlínsky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.7.2024
Od 1 700 EUR/mesiacCelková mzda pozostáva zo základnej mzdy, mesačných a kvartálnych prémií na základe plnenia definovaných cieľov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Návrh, realizácia a riadenie všetkých trade-marketingových aktivít (vrátane návrhu a nákupu POSM, reklamných predmetov atď.) v súlade so stanoveným plánom
• Návrh a realizácia marketingového a obchodného plánu distribuovaných značiek tretích strán, pravidelný reporting zahraničným partnerom
• Participácia na návrhu a realizácii marketingového plánu značky RUDOLF JELÍNEK, samostatné vedenie pridelených projektov
• Koncepčná, organizačná, materiálová a fyzická príprava propagácie a predaja výrobkov spoločnosti na akciách vybraných v súlade s odsúhlaseným ročným plánom
• Pravidelná analýza konkurenčného prostredia a v nadväznosti na to, vývoj nových produktov, postupov či aktivít
• Plánovanie a realizácia promočných aktivít zameraných na spotrebiteľov
• Spolupráca s obchodným tímom
• Kontrola a riadenie stanoveného rozpočtu

• Zaujímavá práca vyžadujúca vysokú mieru samostatného jednania
• Práca pre stabilnú spoločnosť, špičku na trhu vo svojom odbore
• Možnosť ďalšieho profesijného rastu
• Možnosť ďalšieho vzdelávania
• Služobné vozidlo, notebook a mobilný telefón aj na súkromné ​​používanie

Informácie o výberovom konaní

Preferované miesto bydliska v BA, TT alebo TN kraji.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, obchod, služby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

4

• Minimálne 2-ročné skúsenosti v trade marketingu/obchodnej činnosti v on-trade
• Výborné komunikačné a argumentačné zručnosti
• Angličtina na pokročilej úrovni
• Časová flexibilita
• Ochota cestovať
• Práca s PC, vodičský preukaz sk. B
• „BUSINESS SENSE“ – porozumenie trhu FMCG
• Analytické myslenie
• Proaktívny a kreatívny prístup
• Orientácia v on-linovom prostredí , základné znalosti práce s on line médiami

Spoločnosť RUDOLF JELÍNEK nadväzuje na viac ako 400-ročnú tradíciu výroby destilátov na Valašsku. Prvý písomný doklad o existencii pálenice sa nachádza v urbári vizovického panstva z roku 1585 a základy súčasnej pálenice vznikli už v roku 1894.
Spoločnosť RUDOLF JELÍNEK Slovakia, s.r.o. je okrem ovocných destilátov R. JELÍNEK oficiálnym dovozcom profesionálnych sirupov a ochucovadiel, rumov, whisky a ginov značiek MONIN, Albert Michler, Old Bert, Ron Espero, Austrian Empire Navy Rum, Gold of Mauritius, Zaya, GOLDCOCK, Dunville's a HYDE, ako aj organických nealko mixerov INDI.
ID: 4820286  Dátum zverejnenia: 1.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac