Vedúci výroby

SEDASPORT, s.r.o.

Miesto práce
Staromyjavská 1031/14, Myjava
Termín nástupu
možný ihneď
1 500 - 2 500 EUR/mesiacFinálna výška ponúkanej mzdy bude dohodnutá na základe osobnostných a profesijných predpokladov kandidáta. Mzda sa skladá z fixu a variabilnej zložky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​- Zodpovednosť za riadenie strojárenskej zákazkovej výroby, za riadenie a pracovnú disciplínu pracovníkov vo výrobe
​- Zodpovednosť a kontrola technologickej disciplíny a toku materiálov vo výrobe
​- Zabezpečenie plynulého a nepretržitého toku výroby až po expedíciu tovaru
​- Zodpovednosť za plnenie kapacít výroby, zabezpečenie plnenia cieľov výroby - objem, kvalita, termíny
​- Koordinácia a riadenie komplexných procesov výroby, ich plánovanie a organizačné zabezpečenie, koordinácia prípravy a realizácie výroby a montáže
​- Sledovanie a kontrola plánu výroby, denných krokov a zavádzanie opatrení
​- Plánovanie zmien, vyhodnocovanie pracovných výkonov na konci zmeny
​- Plánovanie výroby
​- Riadenie oddelenia a činnosti nadväzujúcich na výrobu
​- Koordinácia pracovníkov vo výrobe, zaškolenie personálu
​- Riadenie zmenových majstrov
​- Zodpovednosť za stroje a zariadenia - prevencia, údržba a servis, zavádzanie nových strojov a zariadení, priestorové usporiadanie výrobných zariadení, vybavenie výroby
​- Riešenie vzniknutých situácií vo výrobe​

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- znalosť čítania výkresovej dokumentácie

- strategické myslenie, rozhodnosť, zodpovednosť

- odolnosť voči stresu, komunikatívnosť

Spoločnosť SEDASPORT, s.r.o. je úspešne sa rozvíjajúca firma, realizujúca projekty v Európe, Severnej Amerike. Hlavnou náplňou je výroba a montáž sedadiel a tribún pre športoviská, kiná, divadlá a posluchárne.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4823553  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac