Prevádzkový elektrikár

SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o.

Miesto práce
Sereď
Termín nástupu
ihneď
1 500 EUR/mesiacod 1500 EUR/brutto + mesačný bonus (do výšky 265 EUR/brutto) a ročný bonus (do výšky jedného mesačného platu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné činnosti:

  • Preventívna kontrola a údržba výrobných liniek, strojov a iných zariadení; § 21 Vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z. (minimálne § 21).
  • Starostlivosť o elektronické prvky zariadení od rozvádzača po perifériu.
  • Diagnostikovať a riešiť elektrické poruchy, nájsť rýchle a efektívne riešenia, aby sa minimalizovala doba prestávky výroby.
  • Zabezpečovať dodržiavanie elektrických bezpečnostných noriem a predpisov, vykonávať bezpečnostné inšpekcie a zabezpečiť, aby elektrické systémy boli prevádzkované bez rizika pre zamestnancov a zariadenia.
  • Operatívne riešenie vzniknutých technických záležitostí.
  • Evidencia o poruchách, opravách a prevádzkových stavoch strojov a zariadení.
  • Identifikovanie opotrebovaných dielov.
  • Práca s technickou dokumentáciou.
  • Byť k dispozícií pre rýchle núdzové zásahy v prípade vážnych porúch, ktoré môžu mať vplyv na výrobu.
  • Pomoc a podpora externým dodávateľom údržby.
  • Zabezpečovať, aby všetky činnosti súvisiace s elektrickými systémami boli v súlade s environmentálnymi predpismi.
  • Zúčastňovanie sa na zabezpečení spoľahlivosti zariadení.
  • Súčinnosť pri zavádzaní nových strojov, zariadení a výrobných liniek.

  • Ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti stavebníctva na Slovensku
  • Prácu u nás ponúkame na trvalý pracovný úväzok
  • Ročný bonus do výšky mesačnej mzdy
  • Každoročné prehodnocovanie platov
  • Príspevok na stravu v podobe finančného preddavku
  • Poskytnutie príspevku na dôchodkové sporenie III. piliera v zmysle Zákonníka práce v prípade sťaženého výkonu práce v kategórií rizík 3. a 4.
  • Príplatok za nadčas nad rámec zákona
  • Dovolenka nad rámec zákona po odpracovaných rokoch v spoločnosti
  • Odporuč zamestnanca na voľnú pozíciu a odmeníme ťa až do výšky 1000 EUR
  • Cafeteria systém benefitov (príspevok 150 EUR ročne do systému benefitov Cafeteria)
  • Odmena za zlepšovacie návrhy až do výšky 100 EUR
  • Po splnení zákonom daných podmienok ponúkame príspevok na rekreáciu v zmysle Zákonníka práce až do výšky 275 EUR
  • Po splnení podmienok finančná odmena pri príležitosti životného jubilea, pracovného jubilea, pri uzavretí manželstva a narodení dieťaťa
  • Raz ročne možnosť výberu produktov s logom spoločnosti v hodnote 50 EUR
  • Zamestnanecké zľavy pri nákupe produktov skupiny wienerberger
  • Príležitosť kariérneho postupu v spoločnosti
  • Zabezpečenie všetkých ochranných pomôcok pri nástupe zamestnanca

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

2

Minimálne § 21 Vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.
Znalosť čítania elekrotechnických výkresov

SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o. je dcérska spoločnosť popredného svetového výrobcu stavebných materiálov, akciovej spoločnosti Wienerberger AG.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivana Suchánková
E-mail: poslať životopis
ID: 4772394  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac