Customer Experience Manager / Call Center Manager

Skupina Edenred

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
3 000 EUR/mesiacMzda sa skladá z fixnej a variabilnej zložky. Variabilná zložka je vyplácaná kvartálne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Riadenie a koordinácia činnosti oddelenia Call centra (interného aj externého) a oddelenia logistiky a operations v súlade s celkovou stratégiou spoločnosti (12 interných ľudí v tíme )
  • Riadenie svojho tímu, ich motivácia a rozvoj, nábor nových členov tímu a zodpovednosť za ich zaúčanie
  • Zodpovednosť za nastavovanie a plnenie SLA, KPI´s, a za profesionálnu úroveň komunikácie so zákazníkmi
  • Zodpovednosť za zvyšovanie miery spokojnosti zákazníkov v súlade s celkovou stratégiou spoločnosti
  • Zodpovednosť za tvorbu stratégie svojho oddelenia a jej implementáciu
  • Komunikácia s klientmi v prípade eskalovaných komplikovaných technických/cenových prípadov, alebo sťažností
  • Pravidelný reporting za svoje oddelenie, príprava prezentácii pre vedenie spoločnosti
  • Kontrolovanie dodržiavania prevádzkových predpisov, pracovných postupov a kvalitatívnych noriem na oddelení
  • Rozvíjanie a udržiavanie vzťahov so strategickými klientmi
  • Dohliadanie na dodržiavanie kvality pripravovaných dokumentov (zmluvy, faktúry) v súvislosti s poskytovaním služieb
  • Aktívna komunikácia a úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami (najmä marketing, obchod, IT a finančné oddelenie ), participácia na firemných projektoch
  • Zodpovednosť za tvorbu procesov a postupov na svojom oddelení, ich aktualizácia a optimalizácia, prípadne implementácia nových s cieľom maximalizovať efektívnosť a výsledky
  • Plánovanie ľudských zrojov a rozpočtu za svoje oddelenie
  • Plánovanie rozpočtu na produkciu a logistiku a jeho doržiavanie
  • Riadenie a koordinácia externého call centra ( cca 5 ľudí)
  • Plnenie ďalších pokynov nadriadeného v súlade s danou pozíciou

Oceňujeme snahu všetkých našich zamestnancov a preto ponúkame širokú škálu benefitov:

  • Príspevky do Cafetérie a na benefitnú kartu - možnosť vlastnej voľby benefitov
  • Dovolenka nad rámec zákona - vieme, že oddych je dôležitý
  • Možnosť práce na Home office
  • Stravné príspevky v maximálnej výške 7.80,- Eur
  • Dovolenková karta – príspevok na rekreáciu
  • V prípade dlhšej práceneschopnosti finančná podpora
  • Pravidelný ovocný deň každý týždeň a kvalitná voňavá kávička, čaj
  • Rôzne firemné akcie a nezabudnuteľné teambuildingy
  • Ako zodpovedná spoločnosť sa venujeme aj dobrovoľníckym aktivitám
  • Zaujímavá práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • Dynamický tím a možnosť sebarealizácie
  • Kombinácia korporácie a príjemnej rodinnej atmosféry

Ďakujeme za zaslanie životopisu, vzhľadom k veľkému množstvu kandidátov, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

  • Minimálne 3 roky praxe na podobnej pozícii
  • Vynikajúce komunikačné a organizačné zručnosti
  • Schopnosť viesť tímy a motivovať ľudí
  • Flexibilita, rýchle rozhodovanie a schopnosť riešiť problémy
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Medzinárodná skupina Edenred zastrešuje spoločnosti Edenred Slovakia s.r.o. a Ticket Service s.r.o. Na Slovensku pôsobíme už od roku 1994, v zahraničí od 1962.

Sme lídrom v oblasti zamestnaneckých benefitov. Neustále navrhujeme a zavádzame inovatívne riešenia v tejto oblasti. Vieme totiž, že spokojní zamestnanci sú pilierom fungovania každej firmy.

Naša spoločnosť sa stala celosvetovo známou vďaka stravným lístkom a stravovacím kartám Ticket Restaurant®. Dnes naše riešenia zahŕňajú celú škálu motivačných a benefitných riešení v oblasti stravovania, voľného času a odmien (od multifunkčnej karty až po cafeteriu).

V súlade s cieľom skupiny "Enrich connections. For good." tieto riešenia zvyšujú pohodu a kúpnu silu používateľov. Zvyšujú atraktívnosť a efektívnosť spoločností a oživujú trh práce a miestnu ekonomiku.

Podieľame sa aj na európskom projekte FOOD, ktorého cieľom je podporovať vyváženú stravu a zdravý životný štýl, ako súčasť prevencie proti obezite.

Edenred vo svete je každodenným spoločníkom pre ľudí v práci, spájajúcim 60 miliónov užívateľov a 2 milióny obchodných partnerov v 45 krajinách prostredníctvom viac ako 1 000 000 obchodných klientov. 12 000 zamestnancov spoločnosti Edenred sa usiluje o to, aby sa svet práce stal prepojeným ekosystémom, ktorý je každý deň bezpečnejší, efektívnejší a zodpovednejší.

Zaviazali sme sa predchádzať všetkým formám diskriminácie a poskytovať všetkým našim kandidátom rovnaké príležitosti bez ohľadu na ich pohlavie a rodové vyjadrenie, zdravotné postihnutie, pôvod, náboženské presvedčenie a sexuálnu orientáciu alebo akékoľvek iné kritériá.

Viac informácií na: www.edenred.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR
E-mail: poslať životopis
ID: 4826416  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac