F&B Manažér

Slovenská plavba a prístavy - lodná osobná doprava, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
1 500 EUR/mesiacUvedená mzda predstavuje minimálne platové ohodnotenie, na finálnej sume sa dohodneme spoločne a rozhodujúce budú aj Tvoje skúsenosti. Ku mzde prináležia odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho kolektívu hľadáme skúsenú posilu!

Takto vyzerajú úlohy, ktoré budeš vykonávať:

  • zastrešenie a riadenie celkového chodu F&B oddelenia zameraného na catering pre plánované a ad hoc akcie
  • spolupráca pri tvorbe cenových ponúk a kalkuláciách
  • komunikovanie s klientmi ohľadom charakteru a hlavnej myšlienky organizovaných akcií a podujatí
  • zabezpečenie a organizácia služieb cateringu, komunikácia s dodávateľmi a evidencia pohybu tovarov
  • dohliadanie nad realizáciou eventov
  • kontrolovanie a koordinovanie činností externých dodávateľov
  • vedenie a motivovanie prideleného tímu (dochádzka, výber zamestnancov a dohodárov…)

  • dynamická a zaujímavá práca
  • flexibilný pracovný čas
  • zľavy na produkty spoločnosti a dovolenky
  • Teambuildingové aktivity
  • MULTISPORT karta s príspevkom zamestnávateľa

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia a hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax z rovnakej alebo podobnej pozície je nutná

Počet rokov praxe

2

Ideálny kandidát bude spĺňať tieto požiadavky:

  • ​skúsenosti na podobnej pozícií minimálne 2 roky
  • organizačné schopnosti, dôslednosť, precíznosť
  • skúsenosti s organizovaním a zabezpečovaním akcií a eventov
  • komunikatívnosť, príjemné vystupovanie
  • silná pro-zákaznícka orientácia
    iniciatívny prístup k práci, samostatné riešenie zadaných úloh

Slovenská plavba a prístavy – lodná osobná doprava, a.s. (SPaP-LOD), je operátor bratislavského Osobného prístavu a vedúci prevádzkovateľ lodnej osobnej dopravy na rieke Dunaj v Bratislave a okolí, zabezpečujúci širokú ponuku vyhliadkových plavieb, prepravy osôb na pravidelných linkách a plavieb na objednávku.
Odchody lodí v Bratislave sú priamo z Osobného prístavu, ktorý sa nachádza na bratislavskom nábreží rieky medzi mostmi SNP a Starým mostom, len niekoľko krokov od historického centra Bratislavy.

Viac informácii: www.lod.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Vanessa Krčulová
E-mail: poslať životopis
ID: 4821414  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac