Administratívne práce

STENDHAL, s.r.o.

Miesto práce
Račianska 126, Rača
Termín nástupu
ihned
900 EUR/mesiack základnej mzde sú štvrťročné odmeny pri kladných výsledkoch firmy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje dodávky tovarov, náhradných dielov pre meraciu a regulačnú technológiu v plynárenstve, eviduje dopyty, vystavuje ponuky, spracováva objednávky, koordinuje priebeh dodávok, vystavuje, faktúry, zakladá dokumenty k jednotlivým obchodný prípadom.

V prípade potreby odváža v rámci Bratislavy zákazníkovi tovar.

Plní pokyny nadriadeného

Práca v stabilnej spoločnosti s viac ako 30 ročnou históriou,13 plat a 14 v závislosti od firemných výsledkov, dovolenkový príspevok

Informácie o výberovom konaní

Prosím o zasielanie životopisov na mail:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word, Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

administratívy

Počet rokov praxe

5

Ak ste osoba, ktorá hľadá rodinnú firmu s malým počtom zamestnancov a má rada poriadok, dobrú organizáciu práce a hlavne zmysel pre zodpovednosť neváhajte sa prihlásiť.

Obchodná spoločnosť zabezpečujúca komplexný predajný i popredajný servis v oblasti priemyslenej regulačnej, meracej techniky pre plynárenský priemysel.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Darina Vozárová
Tel.: +421905404990
E-mail: poslať životopis
ID: 4834405  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac