Skladový operátor s ubytovaním v Bratislave zadarmo!

Talent Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
1 110 - 1 305 EUR/mesiac+15% bonus z priemernej mesačnej mzdy, + zmenové príplatky,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste vodič s platným VZV preukazom? Do výrobne čokolády hľadáme vodičov vysokozdvižného vozíka na zásobovanie výrobnej linky do trojzmennej prevádzky. Ubytovanie v Bratislave ZADARMO!

Náplň práce pozostáva z:

- nakladanie kamiónov - naskladňovanie, vyskladňovanie,
- naskladňovanie výrobnej linky materiálom,
-odvozu odpadu na dvor,
- tlačenie štítkov,
- práca so skenerom,
- komunikácia s vodičom z preberanej zmeny,
- aktívna komunikácia s osádkou linky a predákom svojej zmeny,
- správna obsluha motorových vozíkov,
- triedenie poškodených paliet,
- základné čistenie pracoviska,
- inventúra – kontrola stavu zásob.

- 15% z priemerného mesačného príjmu,
- Zmenové príplatky
- Dochádzkový bonus
-Rizikové príplatky
-Stravný lístok v hodnote 5,85€, príspevok na stravovanie vyplácaný priamo na účet s využitím gastro karty Edenred
-Stravovanie v podnikovej jedálni prostredníctvom MFP karty ihneď po nástupe do práce
-Kompletné zabezpečenie pracovného oblečenia a obuvi
-Zvýhodnený nákup výrobkov v podnikovej predajni
-Hradená vstupná lekárska prehliadka a hradené preventívne prehliadky
-Zabezpečenie potravinárskeho preukazu
-Starostlivosť od koordinátora ešte pred nástupom do práce, vrátane absolvovania lekárskej prehliadky, ubytovania a osobných konzultácií, ktorá bude trvať počas celého trvania pracovného pomeru.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

1

znalosť obsluhy elektrického paletového vozíku,
schopnosť obsluhy motorových vozíkov,
platný preukaz VZV a NZV,
dobrý zdravotný stav,
seriózny prístup k práci,
dochvíľnosť,
ochota pracovať na zmeny

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Natália Uhrincová
Tel.: +421911105637
E-mail: poslať životopis