Можливість для людей з України

Pridaj sa k nášmu tímu v Home Foods Shopping Palace ako kuchár/kuchárka

Terkov Gastro s.r.o.

Miesto práce
Shopping Palace, Cesta na Senec, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kuchár / Kuchárka Home Foods Shopping Palace

Hľadáme kuchára / kuchárku, ktorý / ktorá bude mať na starosti prípravu a varenie obedového menu pre našich zákazníkov. Táto pozícia zahŕňa:

- Prípravu a varenie 2 polievok a 6 hlavných jedál pre 300 porcií denne

- Objednávanie a kontrolu tovaru od dodávateľov

- Komunikáciu s dodávateľmi a zodpovednosť za poskytovanú úroveň služieb

- Prípravu objednávok od 15:00 do 19:00

- Čistenie a udržiavanie kuchynského vybavenia a priestoru

- Dodržiavanie hygienických štandardov a bezpečnostných opatrení v kuchyni

- Prácu s tímom a koordináciu práce s ostatnými kuchármi a personálom

Typický deň na pracovnej pozícii:

- Ranná príprava obedového menu a kontrola tovaru

- Príprava a varenie obedového menu

Ďalšie príklady typickej náplne práce pre pozíciu Kuchár / Kuchárka Home Foods Shopping Palace:

- Kontrola kvality potravín a zabezpečenie správneho skladovania

Naša firma ponúka príjemné pracovné prostredie, kde sa môžeš rozvíjať a zlepšovať svoje kuchárske zručnosti. U nás budeš súčasťou tímu, ktorý sa vždy usiluje o to najlepšie pre našich zákazníkov. Ak ťa baví variť a máš radi výzvy, pridaj sa k nám!

Pracovná doba:

- krátky týždeň od 07:00 do 19:00

- dlhý týždeň od 07:00 do 19:00

Ďalšie výhody:

- Možnosť tréningov a zlepšovania si svojich kuchárske zručností

- Príjemné a priateľské pracovné prostredie

- Získaj nástupný bonus vo výške 200 eur, ktorý ti bude vyplatený po odpracovaní 3 mesiacov.

- Oslovujeme ťa aj v tvoje osobné sviatky - narodeninový a meninový bonus sú pre nás samozrejmosťou.

- Uži si pohodlnú prácu s plným žalúdkom - strava a pitný režim sú pre teba zdarma.

- Nemusíš investovať do pracovného oblečenia a obuvi - preplácame ti ho v plnom rozsahu.

- Pracuj s tímom skúsených kuchárov a zlepšuj svoje kulinárske zručnosti.

Informácie o výberovom konaní

Uchádzači zašlú svoj životopis na [email protected]
a dohodnú si termín osobného pohovoru na tel. čísle: 0908832040

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Prax na pozícii/v oblasti

kuchár

Počet rokov praxe

2

- Máš skúsenosti s varením?

- Máš ukončené stredné odborné vzdelanie v oblasti gastronómie?

- Vieš pracovať v tíme?

- Máš zmysel pre detail a kreativitu?

- Si ochotný/ochotná učiť sa nové veci?

- Máš dobrú fyzickú kondíciu?

Spoločnosť prevádzkuje samoobslužné reštaurácie Fit restaurant v OC Vivo Bratislava , Vajnorská 100, Bratislava, Fit Restaurant Drieňová 34, Bratislava , Home foods Shopping Palace, Cesta na Senec 2/A Bratislava, Fit Foods Avion Shopping Park, Ivánska cesta 16 Bratislava

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4572724  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac