Stavbyvedúci

Termomont Dolná Krupá s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
5-6/2024
2 000 EUR/mesiacfinálna mzda závisí od znalostí a odborných skúseností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinácia a riadenie stavebnej činnosti podľa projektovej a rozpočtovej dokumentácie
- spracovanie súpisov vykonaných prác
- vedenie stavebného denníka a i. stavebnej dokumentácie
- kontrola dodržiavania technologických postupov, harmonogramu prác, BOZP a PO
- organizácia prác, riadenie podriadených pracovníkov
- komunikácia s projektantmi, dodávateľmi, stavebným dozorom, investorom

- práca v stabilnej stavebnej spoločnosti
- práca v zohratom pracovnom kolektíve
- pridelené motorové vozidlo, služobný telefón, notebook
- odmeňovací systém

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Pozemné a inžinierske stavby, Potrubné, líniové a energetické stavby

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

Spoločnosť Termomont Dolná Krupá, s.r.o. pôsobí v oblasti investičnej výstavby, rekonštrukcií a výstavby potrubných rozvodov, ZTI, ÚK, spevnených plôch, a i.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tatiana Janečková
E-mail: poslať životopis
ID: 4821741  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac