Špecialista online marketingu

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s.

Miesto práce
Drieňová, Bratislava
Termín nástupu
dohodou (ASAP)
Od 1 400 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy je 1 400 EUR + v závislosti od plnenia pracovných úloh osobné ohodnotenie do výšky 25% (1 400 + 350 EUR); možnosť získať 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať v oblasti, kde je práca hrou, a zároveň aj hra tvojou prácou?

Do marketingového tímu TIPOS hľadáme nadšenca, ktorý sa postará o online marketing obľúbených lotérií EUROJACPOT či EXTRA VÝPLATA. Privíta ťa marketingový tím pracujúci na top kampaniach, profesionálna reklamná agentúra a zázemie silnej spoločnosti.

Ak máš skúsenosti z reklamnej agentúry alebo marketingového oddelenia, je to ponuka ako stvorená pre teba.

Náplň práce a zodpovednosti:
• vytváranie digitálnych kampaní v spolupráci s kreatívnou agentúrou (brief, plánovanie, exekúcia)
• spolupráca s mediálnou agentúrou pri nasadzovaní kampaní a vyhodnocovanie ich úspešnosti
• návrhy a realizácia online projektov pre aktiváciu značky (hry, súťaže...)
• spolupráca so social tímom a content špecialistami

​• práca v stabilnej spoločnosti
​• konkurencieschopné finančné ohodnotenie, pri ktorom nerobíme rozdiely medzi ženami a mužmi
​• 5 dní dovolenky navyše
​• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier)
​• nadštandardný príspevok na stravovanie, ktorý je v plnej výške hradený zamestnávateľom
​• MultiSport karta so zaujímavým príspevkom od zamestnávateľa
​• mobilný telefón aj na súkromné účely
​• možnosť priznať 13. a 14. plat v rámci polročných hodnotiacich rozhovorov​

V prípade, že spĺňaš naše požiadavky, reaguj priamo cez www.profesia.sk - POSLAŤ SPOLOČNOSTI ŽIVOTOPIS.
Prijaté životopisy starostlivo posúdime a ak nás ten tvoj osloví, ozveme sa s pozvánkou na osobné stretnutie.

V zmysle Zákona o ochrane osobných údajov budú po ukončení výberového konania všetky prijaté osobné údaje zlikvidované.

Pozícia je vhodná aj pre osobu so zdravotným znevýhodnením.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

• nadšenie pre hry a súťaže
​• prehľad v oblasti digitálneho marketingu, znalosť nástrojov, techník a trendov
​• skúsenosti s CMS, analytics

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. je stabilnou a rozvíjajúcou sa spoločnosťou s viac ako 30 ročným pôsobením na slovenskom trhu, s hlavným predmetom činnosti:
• prevádzkovanie štátnej lotérie - číselné lotérie a hazardné hry prevádzkované prostredníctvom internetu,
• prevádzkovanie lotériových hier podľa ust. § 4 ods. 3 písm. c), d), e) a f) Zákona č. 30/2019 Z.z. o hazardných hrách a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

V spoločnosti TIPOS je úplnou samozrejmosťou vytvárať a udržiavať priateľské a inkluzívne pracovné prostredie, bez rozdielu pre všetkých našich súčasných aj budúcich zamestnancov. Našim zamestnancom poskytujeme všetky nástroje, tréningy a skúsenosti, ktoré potrebujú k rozvoju svojho potenciálu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Odbor ľudských zdrojov a verejného obstarávania
E-mail: poslať životopis
ID: 4824493  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac