Elektrikári - zaujímavá práca pre spoločnosť, ktorej na zamestnancoch záleží

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj
Termín nástupu
dohodou
1 700 EUR/mesiacMesačná mzda je viaczložková, tvorí ju základná mzda + zmenové príplatky + rizikové príplatky + bonusy a príplatky v zmysle kolektívnej zmluvy. Tak isto 13. plat EUR + ročné prémie vyplácané dvakrát do roka.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​*Zaujímavá pracovná príležitosť aj pre ŽENY - ELEKTRIKÁRKY*

​Baví ťa práca na elektro zariadeniach a chceš pracovať pre stabilnú spoločnosť v oblasti výroby, ktorá dbá na ekológiu, trvalú udržateľnosť a dokáže vyrábať aj zelenú energiu?

​Ponúkame ti možnosť pracovať pre významného zamestnávateľa, ktorý kladie veľký dôraz na to, aby každý zamestnanec mal priestor pre bezpečnú prácu, profesijný rast a našiel vo svojej práci svoje vnútorné naplnenie a stať sa posilou stabilného tímu.

​Poď pracovať ako Elektrikárka / Elektrikár pre nášho klienta pracujúceho s najmodernejšími inovatívnymi technológiami.

​Hľadáme zodpovedného človeka - elektrikárku / elektrikára, ktorý má osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike vyhl. min. § 21 v zmysle zákona č. 508/2009 Z. z., vítaný je však aj kandidát s §22, §23.. Vie samostatne rozmýšľať, je manuálne zručný a dôsledný. Má zmysel pre dobre odvedenú prácu a ocení možnosť pracovať v príjemnom prostredí spoločnosti, ktorej na svojich zamestnancoch záleží.

​Elektrikárka / Elektrikár v tejto spoločnosti pôsobí v stabilnom tíme, kde pracuje ďalších cca 20 kolegov. Spoločnosť funguje v nepretržitej prevádzke, ale pracuje sa podľa dohody v dvoj alebo trojzmennej prevádzke. Podstatou práce je zabezpečenie preventívnej a operatívnej elektro údržby zariadení v definovaných štandardoch podľa časového harmonogramu. Súčasťou práce je aj manipulácia z bremenami, preto je vítaný aj viazačský, príp. žeriavnícky preukaz (nie je podmienka - zamestnávateľ zabezpečí kompletné doškolenie).

​Typické činnosti vykonávané na tejto pozícii, sú:

​• práca na elektrických zariadeniach nízkeho a vysokého napätia
​• zabezpečenie preventívnej údržby elektro zariadení
​• zabezpečenie a operatívne elektroúdržby elektrozariadení pri výrobe
​• zabezpečenie elektroúdržby zariadení počas odstávok
​• bezpečnosť, zdravie, environment
​• neustály rozvoj v pracovnom procese

​Hľadáme skúsených kolegov, ale aj zručných nováčikov, ktorí sa rýchlo učia a k práci pristupujú zodpovedne. Oceňujeme ochotu učiť sa nové veci a vzdelávať sa, preto je pozíciu vhodná aj pre ABSOLVENTA, ktorý má ambíciu a chuť na sebe pracovať, získať odbornosť a stať sa tak univerzálnym elektrikárom na profesionálnej úrovni.

​V prípade potreby zabezpečí spoločnosť aj ubytovanie.

​Úspešný kandidát sa v rámci svojej adaptácie a následného rozvoja môže spoľahnúť na všestrannú pomoc od skúsenejších kolegov a kompletnú podporu vedenia.​

​• ročné prémie a príplatky nad rámec zákona (poobedné, nočná práca, pohotovosť, sviatky)
​• špeciálne bonusy za dobré pracovné a hospodárske výsledky a peňažné poukážky
​• príspevok na ubytovanie
​• príspevok na upevňovanie tímu
​• príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie (III. pilier)
​• sociálna podpora
​• odmeny za inovačné návrhy
​• odmeny pri pracovných výročiach
​• zvýhodnená ponuka závodného stravovania
​• ocenenie darcov krvi
​• výhody pre bývalých zamestnancov na dôchodku + vecný balíček pri odchode na dôchodok

​Rodina
​• deň plateného voľna pre matky pri príležitosti Dňa matiek
​• detské letné tábory za zvýhodnené ceny + firemný Deň detí
​• príspevok na rekreáciu v zahraničí a v závodných chatách
​• peňažná odmena pri narodení dieťaťa

​Športové a kultúrne vyžitie
​• pravidelné preventívne prehliadky zamerané na rôzne oblasti
​• firemné športové a kultúrne podujatia
​• zľavnené vstupy na koncerty, divadelné predstavenia, filmy a rôzne iné kultúrne podujatia
​• zvýhodnené možnosti športovania v rámci športového klubu MAESTRO
​• zľava na futbalovú permanentku a skipas​

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o inzerovanú pozíciu. Výberový proces bude pozostávať z 2 kôl, pričom 2. kolo bude realizované u klienta. Odpoveď ohľadom výberového procesu dostane každý kandidát.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba celulózy, papierenských výrobkov

Našim klientom je spoločnosť/zamestnávateľ, pracujúci s najmodernejšími inovatívnymi technológiami, ktorý kladie veľký dôraz na to, aby každý zamestnanec mal priestor pre bezpečnú prácu, profesijný rast a našiel vo svojej práci svoje vnútorné naplnenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

​• ochota pracovať v 2-3 zmennej prevádzke
​• skúsenosti v odbore
​• samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
​• manuálna a technická zručnosť
​• čítanie výkresov a technickej dokumentácie je
​samozrejmosťou
​• presnosť a precíznosť
​• chuť pracovať na sebe a pre spoločnosť, ktorá ocení zlepšovacie návrhy a proaktívny prístup k práci​

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4827300  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac