Personalista

TUBEX SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Žarnovica
Termín nástupu
ihneď
1 800 EUR/mesiac13. a 14. mzda po uplynutí 6 mesiacov pracovného pomeru, mesačná výkonnostná prémia do výšky 15% ​

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho HR tímu hľadáme Personalistu, s veľkou dávkou energie, ktorý/á je samostatný/á, zodpovedný/á, s chuťou pracovať v prostredí medzinárodnej výrobnej spoločnosti.

Čo ťa na pozícii čaká?

  • Zodpovednosť za správne vykonávanie personálnej administratívy (vypracovanie pracovných zmlúv, dodatkov a dohôd, vedenie osobných zložiek zamestnancov) a aktualizácia údajov v systéme
  • Spolupráca pri náboroch zamestnancov (správa inzercie, aktívne vyhľadávanie potenciálnych uchádzačov, komunikácia s uchádzačmi v priebehu celého náborového procesu)
  • Podieľanie sa na adaptačnom procese novoprijatých zamestnancov
  • Vedenie agendy zdravotných prehliadok zamestnancov a súvisiaca administratíva
  • Vedenie agendy školení (vrátane komplexného zastrešenia - organizácia, vyhodnocovanie, komunikácia s dodávateľmi)
  • Sledovanie HR ukazovateľov, príprava reportov a prezentácií

​• skvelá príležitosť pre profesionálny a osobnostný rozvoj

• 13. a 14. mzda po uplynutí 6 mesiacov pracovného pomeru

• mesačná výkonnostná prémia do výšky 15%

• flexibilná pracovná doba; denný pracovný čas 7,5 hod.

​• príspevok na občerstvenie 14,- EUR mesačne

• príspevok na dochádzanie

​• príspevok na rekreáciu v zmysle zákona do výšky 275,-EUR

​• jazykové kurzy

​• spoločenské akcie

​• sociálne benefity

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie v odbore - ľudské zdroje, personalistika

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

VŠ vzdelanie,

prax na pozícii Personalista,

proaktívny prístup,

samostatnosť,

výborný time management,

PC znalosti ( MS office)

Závod na výrobu hliníkových túb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Iveta Blahová, M.A.
Tel.: +421907343669
E-mail: poslať životopis
ID: 4826255  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac