Prevádzkový technik pravidelnej diaľkovej a medzinárodnej autobusovej dopravy

TURANCAR Bus lines s. r. o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 600 EUR/mesiacOdmeny, iné benefity, profesný rást

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Technické a prevádzkové zabezpečenie fungovania pravidelných medzinárodných a vnútroštátnych autobusových linkách.
Spoločnosť TURANCAR je na slovenskom trhu už viac ako 33 rokov. Zameriavame sa na autobusovú dopravu nielen na Slovensku, naši klienti s nami cestujú po celej Európe.
Náš vozový park je obrovský a my do skvelého kolektívu hľadáme nového kolegu.

● firemný telefón s prístupom na internet
● stravné /diéty
● zázemie stabilnej firmy
● pravidelné školenia na zvyšovanie kvalifikácie
● výrazné zľavy na dovolenky s CK TURANCAR
● moderný vozový park autobusov Setra

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava, technika, logistika, management

Ostatné znalosti

PC, praca s internetom - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v doprave, logistike výhodou

Počet rokov praxe

2

- prax v odboru vítaná /doprava, logistika/
- znalosť konštrukcie vozidiel
- znalosť organizácie práce v doprave
- organizačné schopnosti, samostatnosť, časová flexibilita, loajalita
- príjemné, nekonfliktné vystupovanie
- vodičský preukaz skupiny C, D výhodou
- orientácia na výsledok, profesionalitu, spoľahlivosť, precíznosť
- zodpovedný prístup k práci, ľuďom a zverenej technike
- tímový hráč
- pokročilá znalosť práce s PC a internetom
- výhodu vodičský preukaz D
- výhodou anglický, nemecký jazyk

Spoločnosť TURANCAR je na slovenskom trhu už viac ako 33 rokov
Naša činnosť je zameraná na pravidelnú autobusovú dopravu a pôsobíme ako na území SR, tak v rámci Európy. Disponujeme vyše 50 autobusmi nemeckých značiek Mercedes a Setra s variabilitnou kapacitou od 26 po 63 cestujúcich. Zabezpečujeme pravidelné linky v rámci Slovenska medzi Bratislavou a Nitrou, Banskou Bystricou a Bratislavou, Bratislavou a Topoľčanmi. Na trasách medzi Bratislavou a Nitrou sme dominantným dopravcom a zabezpečujeme do 50 spojov denne. V rámci medzinárodnej pravidelnej dopravy naše autobusy denno denne zabezpečujú spojenie s hlavným mestom Českej republiky Prahou
a v rámci platformy FLIXBUS môžete naše autobusy stretnúť na pravidelných linkách aj v iných štátoch Európy ako je: Rakúsko, Taliansko, Nemecko, Maďarsko, Švajčiarsko, Česko, Slovinsko, Francúzsko, Chorvátsko, Holandsko.

Kontakt

Kontaktná osoba: Jozef Machala
Tel.: +421484144216
E-mail: poslať životopis
ID: 4823470  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac