Reagujte bez životopisu
Logo Universal McCann

Social Media Specialist

Universal McCann

Dr. Vladimíra Clementisa, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
Od 1 600 EUR/mesiacCELKOVÁ MZDA je tvorená zákl.mzdou a koncoročnými BONUSMI vo výške 1-2 platov (v závislosti od ekonomických a osobných výsledkov).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu DIGITAL hľadáme novú kolegyňu alebo kolegu na pozíciu SOCIAL MEDIA SPECIALIST, ktorý bude mať na starosti zastrešovanie kampaní na sociálnych sieťach pre našich lokálnych aj globálnych klientov (nie tvorbu príspevkov, alebo contentu).

Social media specialist sa venuje hlavne:

  • príprave, realizácii, optimalizácii a vyhodnotení kampaní na sociálnych sieťach
  • práci hlavne s Facebook Business Manager, ale keďže nespíme na vavrínoch - pracujeme aj so Snap Ads, Pinterest Ads, LinkedIn Ads, Tiktok a Influencermi
  • prinášaní najnovších trendov v oblasti, a hľadanie spôsobov, ako ich reálne implementovať
  • úzkej spolupráci nielen s kolegami z digital tímu, ale aj cross agentúru (keďže zadania/projekty agentúry sú komplexné a kooperuje na nich viacero tímov)

Za GAME CHANGER považujeme naše people friendly prostredie. Prostredie, kde ľudia nie sú len osobné čísla, ale osobnosti s vlastným príbehom, ambíciami ale aj domácimi miláčikmi :) A že to nie sú iba slová, dokazuje získané ocenenie ZLATÁ STOLIČKA ´23 Special Award: Najstabilnejší zamestnávateľ medzi agentúrami.

Preto u nás nájdeš benefity ako:

  • 5 a viac dní dovolenky naviac počas Vianoc (s dovčou cez sviatky si už nemusíš lámať hlavu)
  • 2 dni voľna na letné festivaly
  • koncoročný bonus v závislosti od výsledkov, zvýhodnená Multisport karta
  • flexibilný pracovný čas kombinovaný s home officom
  • otvorené možnosti rastu - k náročnejším projektom, na seniornejšiu pozíciu, ale aj cross agentúru
  • rozvoj účasťami na konferenciách, interných školeniach (AJ máme priamo u nás), atď.
  • office vytvorený podľa umenia feng shui, možnosti parkovania pred budovou
  • Dog friendly office, ale aj gitary a bicie na odreagovanie

Informácie o výberovom konaní

Milá budúca kolegyňa, kolega,

v prípade, ak Ťa naša ponuka zaujala, určite nám pošli svoj životopis. Nezabudni spomenúť dôvod, prečo reaguješ na pozíciu – čo ťa na nej zaujalo, alebo čo ťa zaujalo na UM.
Ak nemáš pri sebe CV, ale chceš reagovať, pošli nám v sprievodnom texte na seba kontakty a pár slov o sebe.

Budeme sa snažiť odpovedať na všetky žiadosti do 1-2 týždňov, či už emailom, alebo telefonicky.

Tešíme sa na Teba!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing a reklama

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Facebook Business Manager - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

1

Do ďalšieho kola ťa posunie:

  • skúsenosť s Performance/Analytics platformami (Facebook Business Manager, ale zaváži aj Google Ads, Adform, GMP, DV360, GA4, GTM, ATĎ :)
  • strategické a analytické myslenie tak pri nastavovaní ako aj vyhodnocovaní kampaní
  • dobrý time management
  • ownership resp. zodpovednosť za zverenú agendu a za zverené budgety
  • znalosť anglického jazyka, ktorú využiješ najmä v písomnom styku so zahraničnými kolegami alebo klientmi.

Sme Universal McCann, fullservisová mediálna agentúra s viac ako 20 ročnými skúsenosťami v oblasti plánovania a nákupu mediálneho priestoru.

Na Slovensku sme tím zložený z približne 50 poctivých, priamych a optimistických ľudí, profesionálov v oblasti komunikácie. Ale predovšetkým sme ľudia, pre ktorých sú vzájomné vzťahy kľúčové. Vzťahy založené na vzájomnej dôvere a rešpekte považujeme za nevyhnutný predpoklad nášho naplnenia a ďalšieho rozvoja.
A že to nie sú iba slová, dokazuje ocenenie ZLATÁ STOLIČKA ´23 Special Award: Najstabilnejší zamestnávateľ.

Sme súčasťou celosvetovej mediálnej siete IPG Mediabrands, patriacej pod reklamný holding Interpublic group. Globálnu značku UM tvorí bezmála 4 800 profesionálov pôsobiacich vo viac ako 100 krajinách sveta.

Patríme medzi rešpektovaných marketingových konzultantov a lídrov v poskytovaní inovatívnych riešení.
V portfóliu našich klientov sú významné značky z oblasti financií, motorizmu, farmácie a FMCG.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Richard Szabó
E-mail: poslať životopis
ID: 4823782  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac