Vedúci/-a predajne Camel Active, Aupark, Bratislava

VERMONT Services Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Aupark, Einsteinova, Petržalka
Termín nástupu
dohodou
5 EUR/hod.5€/hod. + fixný mesačný príplatok za vedenie 200€ + osobné ohodnotenie v závislosti od skúseností a schopností vybraného uchádzača + bonusy za plnenie plánu + stravné lístky v hodnote 5,90€ plne hradené zamestnávateľom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo by ste povedali na prácu u nás, vo Vermonte?

Sme retailová spoločnosť zastrešujúca prémiové značky, ako Camel Active, GANT, Karl Lagerfeld, Woolrich, Peak Performance a Diesel. Špičkový zákaznícky servis a profesionálny prístup je pre nás samozrejmosťou. Ak je naša filozofia Vášmu srdcu blízka, budeme radi, ak sa ozvete - aktuálne hľadáme posilu do tímu, kolegu alebo kolegyňu na pozíciu Vedúci/-a predajne Camel Active.

POPIS POZÍCIE:
Vedúci predajne sa aktívne podieľa na predaji značky Camel Active konečnému zákazníkovi, poskytuje odborné poradenstvo a služby zákazníkom, vedie a motivuje tím. Tiež vykonáva príjem, kontrolu a reklamáciu tovaru a aktívne sa zaoberá zlepšovaním služieb zákazníkom.

Ak chcete s nami rásť, potom ste ideálnym kandidátom.

A prečo s nami pracovať?

Jednoducho preto, že:
• Ste módnym nadšencom a máte zmysel pre štýl;
• Máte radi predaj;
• Komunikácia s ľuďmi Vám nerobí problém.

Ak chcete vidieť ako sa u nás žije, klikajte na náš instagram -- https://www.instagram.com/lifebyvermont/

ČO PONÚKAME?

  • Mzda sa skladá (5€/hod. + osobné ohodnotenie + fixný mesačný príplatok za vedenie 200€ + bonusy za plnenie plánu + stravné lístky v hodnote 5,90€ plne hradené zamestnávateľom);
  • Ako jedna z mála retailových firiem vyplácame celú mzdu oficiálne, čo hlavne oceníte
    pri vybavovaní hypotéky :-);
  • Mesačné preplácanie nadčasov aj s príplatkom;
  • Firemné akcie a iné aktivity;
  • Zamestnanecké oblečenie;
  • Pracovnú dobu v režime krátkych a dlhých týždňov;
  • Zamestnanie v úspešnej a dynamickej medzinárodnej spoločnosti;
  • Priateľský kolektív a rodinné prostredie;
  • Zaujímavé platové ohodnotenie a bonusy;
  • Možnosť kariérneho rastu a osobného vzdelávania.

Telefonicky budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Poskytnutím svojich osobných údajov v rozsahu životopisných dát adresovaných spoločnosti VERMONT Slovakia, s.r.o., dávate súhlas so spracovaním týchto údajov v súlade so zákonom č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do jeho odvolania. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

ČO OD VÁS OČAKÁVAME?
• Vynikajúce manažérske a predajné schopnosti;
• Skúsenosti s vedením tímu minimálne 2 roky podmienkou;
• Prax v predaji luxusných značiek výhodou;
• Vyvinutý cit pre štýl a odievanie / módny nadšenec;
• Pro-klientský prístup;
• SŠ vzdelanie;
• Znalosť angličtiny na komunikatívnej úrovni;
• Počítačové znalosti – MS Office (Excel, Word, Outlook), práca s internetovými prehliadačmi

Spoločnosť VERMONT Slovakia, s.r.o., ktorá je súčasťou Vermont Holdingu a.s., zastupuje na území SR značku GANT, Woolrich, Peak Performance, Camel Active, Diesel a Karl Lagerfeld. Viac informácií o jednotlivých značkách sa dozviete na našej webovej stránke www.vermont.eu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Vermont Slovakia
E-mail: poslať životopis
ID: 4222246  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.