Hlavný účtovník/ Senior Accountant

Wesconi s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​- mesačný reporting výsledku hospodárenia majiteľom spoločnosti,

- týždenný reporting aktuálnej finančnej situácie a príprava plánu úhrad,

​- príprava ročnej účtovnej závierky

​- komunikácia s audítorom a príprava podkladov pre audit,

​- komunikácia s bankami a príprava podkladov k preschvaľovaniu úverov,

- Intrastat hlásenia,

- štatistické hlásenia

​- vypracovanie a podávanie súhrnných výkazov

​- daňové priznanie

​- vypracovanie a podanie DPH

​- realizovanie a účtovanie platieb, faktoring, riadenie finančných tokov     bankové zmluvy

​- príprava budgetu​

​- práca v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou na slovenskom trhu,
​- zaujímavé pracovné ohodnotenie,
​- možnosť osobnostného rastu,
​- flexibilný pracovný čas,
​- vernostná odmena za každé tri odpracované roky.​

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

účtovník/hlavný účtovník

Počet rokov praxe

5

​- prax vo výrobnej spoločnosti výhodou,
​- niekoľkoročná prax na podobnej pozícii.​

Wesconi – VÁŠ PARTNER PRE RIADENIE VÝROBNÉHO ZÁVODU.

Sme medzinárodná poradenská spoločnosť s nemeckými koreňmi so sídlom v Banskej Bystrici. Pomáhame priemyselným spoločnostiam riadiť a optimalizovať ich výrobné závody. Poskytujeme služby management consultingu, executive search, interim managementu a priemyselné služby so zameraním na efektívnu a udržateľnú výrobu.

V spolupráci s viac ako 1000 vysokokvalifikovanými odborníkmi z 18 krajín pomáhame našim klientom pri realizácii projektov ako:

✓ Greenfield & Brownfield
✓ Zlepšovanie výkonu výroby
✓ Automatizácia a digitalizácia
✓ Zmeny a transformácia
✓ Turnaround, reštrukturalizácia a krízový manažment

Cieľom tímu Wesconi a našich expertov je operatívna realizácia projektov od počiatočnej plánovacej fázy až po efektívny a úspešný výrobný závod.

www.wesconi.com

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Murgašová
E-mail: poslať životopis
ID: 4832477  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac